GFI EndPointSecurity


Ochraňte svou síť před hrozbami představovanými přenosnými zařízeními

GFI EndPointSecurity snižuje riziko úniků dat a jiné nežádoucí aktivity

Koupit


Discover1_esec_thumb

Chraňte se před rizikem úniku dat

Přístup používání vlastních mobilních zařízení zaměstnanců (Bring your own device – BYOD) a používání přenosných úložných zařízení na pracovištích významně zvyšuje pravděpodobnost toho, že Váš podnik bude muset čelit problémům s únikem dat. GFI EndPointSecurity nabízí možnosti pro posouzenírizik tím, že identifikuje vznik zdroje činnosti možného úniku dat. Všechny funkce jsou integrovány do řídícího panelu, který poskytuje příslušné informace, návrhy na zlepšení ochrany a zástupce pro spuštění běžných bezpečnostních úkonů.

Discover2_esec_thumb

Můžete hodnotit a řídit informace, které procházejí koncovými body

Modul ochrany citlivých dat poskytuje další vrstvu ochrany koncových bodů tím, že skenuje každý relevantní soubor a vyhledává nejobvyklejší typy informací náchylných k narušení bezpečnosti (např. rodná čísla, osobní čísla atd.). Modul podporuje vstupy ve formě regulárních výrazů a slovníkových souborů. Tím také přispívá k Vašim postupům pro prevenci ztráty dat (DLP) a shody s požadavky.

Discover3_esec_thumb

Snadné řízení přístupu k přenosným paměťovým zařízením

Z jediného místa můžete snadno přidělit síti nebo pracovní stanici dočasný přístup k přenosným úložným zařízením, a to po stanovenou dobu a také zablokovat taková zařízení podle jejich třídy, přípony souboru, fyzického portu nebo ID zařízení.

Reference FrugalBrothers
videoPodívejte se na tuto krátkou (1:14) videorecenzi od Frugal Brothers. Od roku 2006 budují FrugalBrothers své podnikání na tom, že poskytují svým zákazníkům pouze nejlepší ochranu emailů a nástroje pro zabezpečení sítě.

obr2

GFI EndPointSecurity získala bronzovou certifikaci OPSWAT, což je přední certifikace potvrzující kvalitu a robustnost jeho implementace.

Další informace

Jsme tu pro Vás

obr3

Naše jednoduché řešení Vám ušetří drahocenný čas při kladení otázek a čekání na odpovědi. Ale jsme tady, pokud nás potřebujete. A nezapomeňte: Součástí Vaší 30-denní zkušební verze je podpora zdarma.


Další přínosy

Kontrola nad soubory

Použití funkcí pokročilé kontroly nad soubory pro skenování archivovaných souborů a zablokování souborů na základě velikosti.

Podrobné reporty

Můžete logovat podrobné statistiky o veškerých aktivitách a nechat si automaticky zasílat denní nebo týdenní přehledné zprávy.

Automatická ochrana

Automaticky chrání nově detekované počítače díky instalaci agenta a výchozímu nastavení zásady blokování.

Centralizované monitorování

Všechny počítače ve své síti můžete prohlížet z jediného místa a identifikovat připojená úložná zařízení.