GFI FaxMaker


GFI FaxMaker automatizuje faxování, převádí ho do jednoduché a bezpečné elektronické podoby

GFI FaxMaker řeší problémy s manuálním faxováním a je snadným elektronickým procesem.

Koupit


Discover1_fax_thumb

Zvýšení efektivity a produktivity

GFI FaxMaker dokáže Vašemu podniku ušetřit tisíce na nákladech za práci, zlepšit efektivnost pracovních činností a zvýšit produktivitu zaměstnanců. Zlepšuje také bezpečnost informací a umožňuje lepší využití stávající aplikační infrastruktury. Dny, kdy jste museli čekat u faxového přístroje na příchozí faxy nebo na potvrzení o doručení dokumentů jsou minulostí.

Discover2_fax_thumb

Lepší využití stávajících aplikací

Můžete rozšířit používání svých stávajících podnikových aplikací jako např. aplikace pro zasílání zpráv v rámci podniku nebo mimo podnik, aniž by bylo třeba vynaložit další náklady na software nebo školení. Konečným výsledkem bude vyšší produktivita a nižší náklady. Faxy vytvořené pomocí faxového software GFI také zlepší Vaši podnikovou komunikaci tím, že získají konzistentní a profesionálnější vzhled.

Discover3_fax_thumb

Zlepšení Vašich podnikových procesů

GFI FaxMaker umožňuje uživatelům hned od začátku rychle a snadno posílat, přijímat a spravovat faxovou komunikaci ze svého počítače. Jak ve faxech vytvořených v textovém procesoru (nebo v jiné aplikaci), tak ve faxech vytvořených prostřednictvím emailu (běžně známé jako „převod emailu na fax”), mohou být čísla vybírána z adresáře poštovního klienta, nebo zadána ručně. Výsledkem je, že proces faxové komunikace mezi koncovými uživateli je kratší, efektivnější a lépe organizovaný.

Reference zákazníka Youmex Group
video-pravePodívejte na tuto krátkou (2:01) videorecenzi od Youmex Group. Youmex Group od roku 1999 poskytuje poradenství a podporu zavedeným kótovaným i nekótovaným malým a středním podnikům i větším společnostem.

obr2

supports_exchange_final

GFI FaxMaker and SAP

Dozvědět se více


Další přínosy

Shoda s požadavky

Fax je vždy doručen přímo do poštovní schránky definovaného příjemce, čímž se eliminuje riziko, že bude neoprávněným příjemcem zlikvidován nebo přečten.

Snížení nákladů

Odeslání jednoho faxu ručně může trvat až 10 minut. Tak mohou snadno narůstat náklady na práci. Elektronické faxování trvá pár sekund, čímž šetříte čas i peníze.

Efektivnost vzdáleného faxování

Technologie převodu emailů na faxy a faxů na emaily poskytuje skutečně integrovanou zkušenost pro vzdálené uživatele. Pokud se můžete připojit k emailové schránce, můžete i faxovat.

Ekologické faxování

Elektronické faxování nepotřebuje papír. To znamená, že není jen bezpečné a efektivní, ale pomůže také Vaší společnosti omezit její uhlíkovou stopu.