GFI LanGuard


Síťový bezpečnosti skener a správce aktualizací

GFI LanGuard funguje jako virtuální bezpečnostní konzultant, který nabízí:

Koupit


GFI MailEssentials

Správa aktualizací: Odstraňte zranitelnosti dřív než přijde útok

Správa aktualizací je pro Váš podnik životně důležitá. Narušení síťové bezpečnosti je nejčastěji způsobeno chybějícími aktualizacemi v síti. GFI LanGuard skenuje a detekuje zranitelnosti sítě předtím, než jsou vystaveny útoku, čímž zkracuje čas potřebný pro aktualizaci aplikací ve Vaší síti. GFI LanGuard aplikuje aktualizace na Microsoft ®, Mac® OS X®, Linux® a více než 60 aplikací jiných výrobců a zajišťuje instalaci jak bezpečnostních, tak ostatních aktualizací. Další informace

GFI MailEssentials

Vyhodnocení zranitelností: Odhalte bezpečnostní hrozby včas

Ve Vaší síti se provede více než 60 000 vyhodnocení zranitelnosti, která zahrnují testy virtuálních prostředí a mobilních i síťových zařízení. GFI LanGuard skenuje Vaše operační systémy, virtuální prostředí a nainstalované aplikace pomocí databází pro kontrolu zranitelností jako např. OVAL a SANS Top 20. GFI LanGuard Vám umožní analyzovat stav bezpečnosti Vaší sítě, identifikovat rizika a rozhodnout, jaké opatření provést dřív, než dojde ke kompromitování sítě. Další informace

GFI MailEssentials

Auditování sítě: Analyzujte svou síť centrálně

GFI LanGuard poskytuje podrobné analýzy stavu Vaší sítě. K tomu patří aplikace nebo výchozí konfigurace, které představují bezpečnostní riziko. GFI LanGuard Vám také podává úplný obraz o:

  • nainstalovaných aplikacích,
  • hardwaru ve Vaší síti,
  • mobilních zařízeních, která se připojují k Exchange serverům,
  • stavu bezpečnostních aplikací (antivirus, anti-spam, firewally, atd.),
  • otevřených portech a všech existujících sdílených prostředcích a službách běžících na Vašich počítačích.
Reference Bayview Medical Clinic
video
Bayview Medical Clinic je malá skupina praktikujících lékařů. Společně poskytují komplexní služby pro více více než 4000 pacientů.
LanGuard je velmi dobrý nástroj a měl by být součástí arzenálu každého správce nebo administrátora IT

Firewall.cx Prosinec 2013

Supports-windows-10-banner

MicrosoftPartner

Jsme tu pro Vás

obr3

Naše jednoduché řešení Vám ušetří drahocenný čas při kladení otázek a čekání na odpovědi. Ale jsme tady, pokud nás potřebujete. A nezapomeňte: Součástí Vaší 30-denní zkušební verze je podpora zdarma.


Další přínosy

Plnění požadavků

GFI LanGuard Vám pomáhá udržet síť v bezpečném stavu splňujícím požadavky tím, že zajišťuje komplexní správu zranitelností pro Vaše systémy a mobilní zařízení, a to spolu s rozsáhlým reportováním.

Správa změn

Nejlepší způsob, jak udržovat síť trvale bezpečnou, je vědět, jaké změny Vaši síť ovlivňují a proč.

Ohodnocení a inventura

GFI LanGuard Vám pro zvýšení bezpečnosti umožňuje vytvářet soupis prostředků každého zařízení ve Vaší síti včetně tabletů a chytrých telefonů, které se připojují k Exchange serverům.

Snížení TCO

Centralizací skenování zranitelností, správou aktualizací a auditováním sítě snížíte celkové náklady na vlastnictví (TCO).