GFI LanGuard – vlastnosti produktu


Nové funkce v GFI LanGuard 2015

Datum zveřejnění: 5. únor 2015

V této verzi GFI LanGuard byly dále vylepšeny schopnosti detekce zranitelností a správy záplat pro kritické infrastruktury, a to nad rámec stávajících funkcí produktu.

Tato verze nabízí:

Detekci chybějících aktualizací pro Apache Webserver, My SQL, VMware Workstation a VMware Player navíc k rozsáhlému seznamu řešení, která jsou již dnes podporována!
Hodnocení zranitelnosti pro síťová zařízení D-Link: Detekce zranitelnosti na routerech, tiskárnách a switchích od firmy D-Link. Toto přichází jako doplnění síťových zařízení od 13 dalších předních dodavatelů, k nimž patří 3Com, Juniper, Cisco, Dell, Netgear, HP, Alcatel, IBM, které již byly podporovány v předchozích verzích.
Vylepšená integrace s Active Directory: Váš seznam počítačů pro audit zranitelnosti se automaticky synchronizuje se seznamem, který je nakonfigurován v Active Directory.

Tato vylepšení Vám pomohou zlepšit ochranu, udržovat Vaši kritickou podnikovou infrastrukturu aktualizovanou a také trvale zajišťovat ochranu před moderními útoky.

Příkladem takového útoku, který byl nedávno ohlášen ve sdělovacích prostředcích, bylo zacílení na slabinu DNS v odolnosti vůči přesměrování. Pokud nebyla možnost tohoto útoku eliminována, mohl uživatelům směrovačů různých výrobců způsobit značné problémy.

 

icon2Zákazníci s platnou maintenance mají nárok na bezplatný upgrade
stáhněte si novou verzi

icon3a získáte nový klíč

icon4Zákazníci bez platné maintenance, kteří si přejí zakoupit upgrade,
stáhněte si novou verzi

icon5a obnovte svou maintenance