Blokujte spam a chraňte svou síť před hrozbami šířícími se emailem

GFI MailEssentials nabízí zabezpečení Vašich poštovních serverů a ochranu před spamem

Koupit


GFI MailEssentials

Výkonný nástroj pro ochranu před spamem pro podniky

Toto řešení certifikované podle VBSpam používá několik anti-spamových filtrů, které kombinují techniku SpamRazer, greylisting, filtraci dle reputace IP adres, bayesovskou filtraci a další pokročilé techniky k zajištění úspěšnosti zachycení spamu vyšší než 99 % a minimálního počtu falešných pozitiv. To zaručuje bezpečné doručení důležitých emailů.

GFI MailEssentials

Použití několika antivirových enginů

Více antivirových enginů drasticky zkracuje čas, který je potřebný pro získání nejnovějších definic virů, a tak umožňuje rychleji reagovat na nejnovější hrozby. Protože každý engin má své vlastní metody heuristik a detekce, získáte maximální ochranu svého emailového prostředí.

GFI MailEssentials

Vynucení pravidel pro povolený obsah zpráv

Granulární vynucování zásad práce s obsahem emailů podle uživatele Vám umožňuje mít pod kontrolou obsah, který prostřednictvím emailu vstupuje do Vaší sítě, anebo ji opouští. Tato funkce je založena na skutečných typech souborů, kontrole klíčových slov ze slovníku a kontrole regulárních výrazů, což pomáhá chránit Vaši společnost před nechtěnými nebo záměrnými úniky dat, čímž Vám pomáhá splnit zákonné požadavky.

Reference zákazníka Raque Food Systems
videoRaque Food Systems vyrábí od roku 1975 strojní vybavení pro balení potravin a výrobní systémy pro mražené a chlazené potraviny.

mailessentials

GFI MailEssentials získala za více než 99% úspěšnost při zachycování spamu ocenění „VBSpam+Award“.

windows2012-certified

supports_exchange_final


Další přínosy

Bezproblémová administrace spamu

Uživatelé mohou označit zprávy jako spam pomocí doplňku Spamtag do Outlooku, mohou spravovat spam v karanténě bez zásahu administrátora a také si sestavit svůj whitelist a blacklist.

Zajištění bezpečných emailů

Bojuje proti hrozbám šířícím se emailem pomocí rozličných technik ochrany emailů, čímž Vám umožní zaměřit se na důležitější úkoly.

Vynucení Vašich pravidel používání emailu

Snižuje neproduktivní používání emailu (např. výměnu videozáznamů) a také riziko záměrného nebo nechtěného úniku dat (např. odesílání rodných čísel).

Nástroje pro správu emailů

Jednotné webové rozhraní, které poskytuje centrální místo pro správu emailů, nástroje jako downloader POP3, disclaimer pro celou firmu a monitorování emailů.