GFI OneConnect


Pokročilá ochrana proti spamu a malware v rámci exchange serveru se skenováním virů a kompletní disaster recovery emailového serveru

GFI OneConnect archivuje váš email a chrání vaši síť před emailovými hrozbami a nákladnému výpadku emailového provozu.


GFI OneGuard

Ochrana proti spamu a malware

GFI OneConnect využívá vícevrstvý přístup k blokování spamu a malware. Kontrola spamu přináší vynikající úspěšnost detekci spamu k zajištění, aby vaše síť a uživatelé byli plně chráněni proti spamu a emailovým hrozbám, zabezpečující bezpečný emailový server.

GFI OneGuard

Emailová archivace

GFI OneConnect nabízí moderní a bezpečný cloudový systém archivace emailu k uložení (uschování) kopií všech vašich odchozích i příchozích firemních emailů z každé emailové schránky. Uživatelům odpadají starosti s jejich limity emailových schránek pro ukládání na Exchange a budete mít emaily bezpečně zálohovány v centrálním, zabezpečeném a snadno vyhledatelném místě.

GFI OneGuard

Spam kontrola a kontinuita

Stejně jako zajištění bezpečného emailového serveru GFI OneConnect může výrazně zlepšit použitelnost vaši emailové infrastruktury. Poskytuje kompletní cloudový systém, který běží na pozadí a v momentě se spustí v případě neočekávaného nebo plánovaného výpadku. Uživatelé budou moci pokračovat v přijímání emailů, záznamů v kalendáři a příloh, a to na bázi webového rozhraní a bez přerušení.

Produktová brožura

Přečtěte si, jak vám GFI OneConnect může být nápomocný.

Stáhnout PDF

Jsme tu pro Vás

obr3

Naše intuitivní a jednoduché řešení šetří váš drahocenný čas. V případě dotazů či potřeby jsme tu pro vás. A nezapomeňte, že u 30denní zkušební verze je rovněž bezplatná podpora.


Další výhody

Jednoduché užívání

Uživatelé potřebují minimální instruktáž, portál je podobný Exchange OWA.

Hostitel AWS cloud

Váš failover systém je hostován na AWS cloudu, nemusíte mít obavy z výpadku.

Rychlá obnova

Služba kontinuity může být deaktivována kliknutím na tlačítko, jakmile je váš Exchange server zpět online.

Žádné ztracené emaily

Všechny emaily odeslané a přijaté během výpadku mohou být obnoveny na Exchange serveru.