GFI OneConnect – vlastnosti produktu


Funkce

GFI OneConnect

Filtrace spamu

Užitím vícevrstvého přístupu antispamové filtrace poskytuje GFI OneConnect více než 99% účinnost s minimem falešných pozitiv. Platforma využívá kombinaci technologií, jako jsou SPF (Sender Policy Framweork), Bayesiánská analýza SURBL a RBL a dalších detekcí a filtrací, díky čemuž spam ani nedorazí do emailové schránky.

GFI OneConnect

Ochrana proti virům a malware

GFI OneConnect pomocí špičkové technologii poskytuje účinnou ochranu před emailovými hrozbami. Použitím antiviru s technologií poskytovanou Clam AV a společností Kaspersky Lab dodává dvojitou ochranu proti malware a ransomware.

GFI OneConnect

Emailová archivace

Systém emailové archivace zajistí ochranu před ztrátou firemních emailů a uživatelům odpadají starosti s jejich limity emailových schránek pro ukládání na Exchange. Všechny emaily jsou centrálně archivovány v bezpečném tamper–free cloudovém prostředí, které je snadno vyhledatelné. Můžete tak najít jakékoliv emaily ve vaší společnosti během pár minut.

GFI OneConnect

Emailová kontinuita

GFI OneConnect je cloudové failover řešení, které je vždy připraveno k použití. Řešení funguje jako záložní systém k vašemu primárnímu emailovému serveru. Jakmile dojde k výpadku Exchange serveru, spustí se GFI OneConnect a začne přijímat emaily jménem hlavního Exchange serveru, aby nedošlo ke ztrátě emailových služeb.

GFI OneConnect

Snadné použití a nasazení

Typické emailové platformy vyžadují mnoho práce k nasazení a údržbu. GFI OneConnect lze jednoduše nasadit a nastavit, nevyžaduje další školený personál nebo hardware. To snižuje celkové náklady na vlastnictví vaši emailové infrastruktury.

GFI OneConnect

Hostitel Amazon AWS

GFI OneConnect používá cloud od Amazon AWS, který je známý svým výkonem, spolehlivostí a škálovatelnou schopnosti v případě potřeby. IT administrátoři si mohou být jistí, že jejich emailový systém je spolehlivý se zabudovanou redundanci.

GFI OneConnect

Rychlá obnova

Systém kontinuity od GFI OneConnect lze deaktivovat kliknutím, jakmile je váš Exchange server zpět online. Všechny emaily jsou automaticky obnoveny v pozadí, zatímco uživatelé pokračují v práci a odesílají a přijímají emaily. Žádné emaily nejsou ztraceny a ani nedojde k jejich dublování.

GFI OneConnect

Bez ztráty emailů

V případě výpadku, všechny odeslané a přijaté emaily během této doby, mohou být obnoveny na Exchange serveru. Jakmile failover ukončil veškerou činnost na emailech, včetně případných změn stávajících zpráv, třídění zpráv, vytvořených složek, přečtených/nepřečtených zpráv atd., změny jsou automaticky synchronizovány a urovnány zpět na emailovém serveru.