GFI OneGuardGFI OneGuard

Firemní antivir

Antivir je základní bezpečnostní funkce, důležitá pro udržení připojených zařízení v bezpečí před malwarem. Použitím významného antivirového programu, založeného na technologii Kaspersky Lab, poskytuje GFI OneGuard ochranu v reálném čase před nejnovějšími hrozbami. Nainstalováním agenta na každém zařízení a jeho řízením z centrálního dashboardu můžete kontrolovat skeny, aktualizace a každý aspekt antivirové ochrany.

GFI OneGuard

Patch management

Aktualizace softwaru je podstatný obranný IT mechanismus, stejně jako možnost přidávání dalších funkcí, oprav chyb a optimalizování kódu. Na druhou stranu jde o velmi nákladnou záležitost, vyžadující čas a odborné znalosti k provedení. GFI OneGuard využívá patentovanou technologii GFI LanGuard ke sledování stavu patche a dokáže zavádět patche na stovky zařízení najednou. Tím získáte plnou kontrolu nad zaváděcím procesem, který může být buď plně automatický, nebo ručně řízený podle potřeby, a to vše z jednoduchého centrálního rozhraní.

GFI OneGuard

Asset tracking

Udržet si přehled o tom, kde a čím je uživatel připojen k síti, může být docela obtížné. GFI OneGuard tento proces usnadňuje díky device discovery enginu, který proleze vaší sítí a zkontroluje veškerá připojená Windows zařízení. Dále je možné sledovat a hlásit hardware, software, patch úrovně a ještě mnohem více, a to i na vzdálených systémech!

Produktová brožura

Přečtěte si, jak vám GFI OneGuard může být nápomocný.

Stáhnout PDF

Jsme tu pro Vás

obr3

Naše intuitivní a jednoduché řešení šetří váš drahocenný čas. V případě dotazů či potřeby jsme tu pro vás. A nezapomeňte, že u 30denní zkušební verze je rovněž bezplatná podpora.


GFI OneGuard dále zahrnuje tyto skvělé funkce:

Reporting

Plně vybavené hlášení s konfigurovatelnými reporty.

Zprávy

Okamžité zprávy k podpoře komunikace při systémových výpadcích a problémech.

Vzdálené vypnutí

Možnost vzdáleného vynuceného vypnutí nebo restart zařízení.

Připravované funkce

Průběžně s tím, jak vyvíjíme GFI OneGuard, vás budeme informovat o jeho nových funkcionalitách.