GFI WebMonitor


Mějte pod kontrolou Vaši aktivitu na webu a chraňte se před webovými hrozbami!

Využívá se Vaše internetové připojení v souladu s Vašimi firemními pravidly?


Discover_WebMonitor2015_WebActivity

Monitorování a řízení aktivity na webu

Nekontrolovaná aktivita na webu může snižovat produktivitu, vést k infekcím malwaru, zvyšovat náklady i potenciální právní závazky, a také narušovat reputaci společnosti. GFI WebMonitor poskytuje jedinečné funkce filtrování webového obsahu, neboť kombinuje filtrování provozu na bázi aplikací s funkcí kategorizace webových stránek. Ty společně umožňují mít přesně pod kontrolou, co uživatelé dělají online, a jaké aplikace využívají.

Discover_WebMonitor2015_Bandwidth

Správa přenosové rychlosti a používání Internetu

Prohlížení webových stránek jako je YouTube® či trávení času na sociálních sítích jako např. Facebook může spotřebovat velkou část přenosové rychlosti. Funkce řízení přenosové rychlost v GFI WebMonitoru pomůže správcům řídit, jak se dostupná přenosová rychlost využívá, a tak lze docílit úspory nákladů. Intuitivní ovládací panel dává jasný a přitom podrobný obrázek o tom, kolik přenosové rychlosti spotřebovávají produktivní činnosti, a kolik je vyplýtváno bezcílným brouzdáním. Tak můžete mít plnou kontrolu nad tím, jak by mělo být připojení využíváno.

Discover_WebMonitor2015_Downloads

Bezpečné stahování a prohlížení webu

Ochrana sítě před webovými hrozbami je pro současné správce IT a bezpečnosti velkým problémem. Ignorování rizik online aktivity může vést k infekcím malwaru nebo únikům dat. V jejich důsledkemu toho mohou organizacím vzniknout značné náklady, může dojít ke snížení produktivity, k prostojům, k vyzrazení kritických podnikatelských informací a v IT je pak nutno vynaložit zvýšené náklady na nápravu škod. Možnému poškození Vaší pověsti však můžete předejít. GFI WebMonitor skenuje stahované soubory v reálném čase pomocí až 3 antivirových enginů, čímž zajišťuje, že stahované soubory neobsahují žádný malware.

Business Internet Management with GFI WebMonitor
video

Monitorování využívání internetu v práci není jen o produktivitě, ale je to také otázka bezpečnosti. V případě nedodržení bezpečnostních předpisů může dojít k poškození vašeho podnikání, vaší reputace a reputace vašich zaměstnanců. Ověřte si, jak vám a vašim uživatelům GFI WebMonitor pomůže v bezpečném používání internetu.

obrazek2

Velkým přínosem byla možnost blokovat určité typy souborů před stažením … to nám pomohlo eliminovat zavirování.

Mark Harvey, Trussbilt IT Manager

Jsme zde pro Vás

obr3

 
Naše jednoduché řešení Vám ušetří drahocenný čas při kladení otázek a čekání na odpovědi. Ale jsme tady, pokud nás potřebujete. A nezapomeňte: Součástí Vaší 30-denní zkušební verze je podpora zdarma.


Další přínosy

Okamžitá návratnost investic

Okamžitě zaznamenáte zvýšenou produktivitu, méně času administrátorů stráveného čištěním infikovaných počítačů, a lepší využití přenosového pásma.

Řízení sociálních médií

Facebook, YouTube a Twitter jsou některé z nejoblíbenějších stránek sociálních médií na Internetu, ale patří tyto stránky mezi ty, na kterých by Vaši zaměstnanci měli trávit čas?

Ochráníte cestující zaměstnance

Agent GFI WebMonitor aplikuje filtrační zásady, když uživatelé cestují s notebooky zaměstnavatele.

Nejširší pokrytí webových stránek

Naše databáze pro kategorizaci webových stránek omezuje hrozby jako z webových stránek s velkým provozem, tak ze zřídka navštěvovaných webových stránek, která však hrozí stejným rizikem.